Forumet kvikner til igjen?

Vestkantsvømmerne har på denne siden et diskusjonsforum hvor svømmere, og egentlig alle som vil, kan diskutere og prate sammen. Folk fra andre klubber er også velkommen, og det har tidligere vært stor interesse for dette forumet, med mange brukere og "hete" diskusjoner. Men nå har det vært omtrent blikkstille der inne i flere måneder. Hva som har skjedd, vet ikke jeg, men nå kommer det antydning på nye runder med diskusjoner og temaer.

Hvorfor er det egentlig ikke noen som gidder å bruke forumet lenger? Jeg går ut ifra at det bare har blitt slik, at plutselig så var det ikke mer å si eller noe slikt. Det har nok en sammenheng med alle som reiste til Australia, fordi når de var borte i over en måned, så var de fleste av de mest aktive på forumet ute på tur. Og senere har det vel bare blitt slik at ingen bruker det lenger.

Kim Torry har visst forstått dette, og har tatt initiativ til å begynne den første posten igjen. Men ettersom ingen lenger er inne å kikker, så er det ingen som har svart, og det er nesten like dødt som det var tildligere. Derfor skriver jeg noen ord her slik at kanskje vi kan få igang igjen forumet og diskusjonene. Jeg tror det hadde vært fint om folk kunne legge igjen litt skryt til dem som gjør store prestasjoner, spesiellt for eksempel dem som tok verdensrekorder nå på sist stevne!

Dette er bare ment som en påminner for dem som syntest at forumet var et kjekt sted å legge igjen noen ord, og kanskje kan det bli en slager igjen, hvem vet :wassat: :wink: :smile:
2005-03-19 av Øyvind Grimen