lmolsen 2016-08-05 13:46:16

Andre kontakter

Barneidrettsansvarlig

Ørjan Bekken tlf 92427881

Oebekken@hotmail.com

Daglig leder:

Maria Prestmo tlf 41515696 leder@vestkantsvommerne.no
Dugnadsansvarlig May-Iren Dale tlf 93056218

dugnad@vestkantsvommerne.no

Dommerkontakt: Jan Kenneth Antun tlf 93285185 jken-ant@online.no

Intern faktura:
Kasserer/regnskap:

Gidske Andersen tlf 93016755  
Leder støtteaktiviteter/ kafè ansvarlig: Annett Dale tlf 90101655 annett.dale@live.no 
Lisensansvarlig:
Medlemsendringer:
Linda Moen Olsen tlf 92636052 medlem@vestkantsvommerne.no 
Politiattester: Rolf-Inge Nymark tlf 90994162 rnymark@gmail.com 
Reisebestiller:

Geir Næss

Rolf-Inge Nymark

tlf 97462148

tlf 90994162

reise@vestkantsvommerne.no

Stevnepåmelder / Stevneansvarlig:
Tidtakeranlegg - utleie:  
Se info under Stevne- / tidtakeranlegg

 

PLASSKONTAKTER

Askøy:

Maria Prestmo tlf 41515696 leder@vestkantsvommerne.no

Sandgotna:

Geir Næss

tlf 97462148

geir.naess@combitel.no

Ågotnes:

Maria Prestmo

tlf 41515696

leder@vestkantsvommerne.no

 

KONTROLL KOMITÈ

Jan Kenneth Antun, leder

tlf 93285185

jken-ant@online.no

Kari Sigdestad

tlf 93067422

kari.sigdestad@gmail.com

Arne Kleppestrand, Varamedlem

tlf 41005412 / 56321167

arne.kleppestrand@gmail.com

Mer informasjon om kontrollkomitèens arbeid

 

VALGKOMITÈ

Annett Dale, leder

tlf 90101655

annett.dale@live.no

Jan Erik Dale

tlf 95139171  

Jan Kenneth Antun, varamedlem

tlf 93285785

jken-ant@online.no

Mer informasjon om valgkomitèens arbeid

 

KOMITÈ FOR HESTHOLM ÆRETSPRIS

Ivan Rene Skorjanc

Representant for styret

Malin Moldeklev Dahle

Representant for trenerne

 

Jenny Dale Gjerstad

Representant for svømmerne



OPPSLAGSTAVLEN

Visste du at i Klubbhåndboken finner du veien til all vår informasjon? Som f.eks. informasjon om klubbklær og avtalen med G-sport.

Dugnadskalender

Vi har kurs for barn, ungdom og voksne. Kontakt oss

Se film - hvordan vi har det i klubben vår!

Aktiviteter

26.04.2019
Park Vendia 2019

17:00 - 20:00

Hjørring / Danmark

26.04.2019
Fredagsmedley 2

18:00 - 20:30

Askøyhallen

11.05.2019
Stord swim cup - heatpåmelding

09:30 - 18:00

Stord

11.05.2019
Stord swim cup - overnatting og måltider

12:00 - 19:00

Stord

08.06.2019
Årsklassemesterskap 2019

09:00 - 18:00

Klepp svømmehall

14.06.2019
AdO cup 2019

14:00 - 19:00

AdO Bergen

04.07.2019
Reise og opphold til NM langbane 2019

07:00 - 23:00

Drammensbadet

02.08.2019
Treningsleir for A- og B-gruppene

00:00 - 22:00

Calella, Spania

Kalender

April
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345