Foreldrekontakter

Piraya og D-gruppen på Askøy: Helga B. Torgersen tlf: 40806185  Helgany@live.no
Vara:  Tone Iren Myklatun tlf: 9155366   tmyklatun@hotmail.com 
Piraya og D-gruppen på Sandgotna: May-Britt Arefjord tlf: 90549501 maybritt.arefjord@gmail.com  
Vara: Irene Neteland  tlf: 91610746 ireneneteland@hotmail.com 
Piraya og D-gruppen Ågotnes:      
Vara:      
C-gruppen: Annett Dale tlf 90101655 annett.dale@live.no 
Vara:

Aasta Nornes

tlf 90600046
aasta.nornes@gmail.com
Ungdomsgruppen: Liv-Trude Bjartland tlf 93881647 liv-t@live.no 
Vara:      
B-gruppen: Liv-Trude Bjartland tlf 93881647 liv-t@live.no 
A-rekrutt: Oddvar Straume tlf 95823219 oddvar.straume@multiconsult.no 

Foreldrekontakten sine oppgaver

Er det ønske om å samle inn penger til enkelte svømmegrupper så sjekk rutine for dette (nederst på siden som du blir lenket til)

OPPSLAGSTAVLEN

Visste du at i Klubbhåndboken finner du veien til all vår informasjon? Som f.eks. informasjon om klubbklær og avtalen med G-sport.

Dugnadskalender

Vi har kurs for barn, ungdom og voksne. Kontakt oss

Se film - hvordan vi har det i klubben vår!

Aktiviteter

17.02.2019
LÅMØ kvalik

09:30 - 16:00

Slåtthaughallen

22.02.2019
Treningsleir - vinter 2019

18:00 - 23:55

Ågotnes

08.03.2019
Masters NM 2019

12:00 - 20:00

AdO Bergen

15.03.2019
LÅMØ vest 2019

13:30 - 18:00

Karmøy

23.03.2019
Yngeltreff

15:00 - 19:00

Ågotnes

05.04.2019
Bergen Swim Festival 2019

09:00 - 19:00

AdO Bergen

12.04.2019
Swim Open Stockholm 2019

08:00 - 19:00

Eriksdalsbadet, Stockholm

18.04.2019
Trening i påskeferie 2019

07:00 - 20:00

Askøyhallen

25.04.2019
Park Vendia 2019 - reise og opphold

13:30 - 20:00

Hjørring / Danmark

26.04.2019
Fredagsmedley 2

18:00 - 20:30

Askøyhallen

02.08.2019
Treningsleir for A- og B-gruppene

00:00 - 22:00

Calella, Spania

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123