Foreldrekontakter

Piraya og D-gruppen på Askøy: Helga B. Torgersen tlf: 40806185  Helgany@live.no
Vara:  Tone Iren Myklatun tlf: 9155366   tmyklatun@hotmail.com 
Piraya og D-gruppen på Sandgotna: May-Britt Arefjord tlf: 90549501 maybritt.arefjord@gmail.com  
Vara: Irene Neteland  tlf: 91610746 ireneneteland@hotmail.com 
Piraya og D-gruppen Ågotnes:      
Vara:      
C-gruppen: Annett Dale tlf 90101655 annett.dale@live.no 
Vara:

Aasta Nornes

tlf 90600046
aasta.nornes@gmail.com
Ungdomsgruppen: Liv-Trude Bjartland tlf 93881647 liv-t@live.no 
Vara:      
B-gruppen: Liv-Trude Bjartland tlf 93881647 liv-t@live.no 
A-gruppen: Mariann Ramsvik tlf 99617458 mramsvik@hotmail.com 

Foreldrekontakten sine oppgaver

Er det ønske om å samle inn penger til enkelte svømmegrupper så sjekk rutine for dette (nederst på siden som du blir lenket til)

OPPSLAGSTAVLEN

Visste du at i Klubbhåndboken finner du veien til all vår informasjon? Som f.eks. informasjon om klubbklær og avtalen med G-sport.

Dugnadskalender

Vi har kurs for barn, ungdom og voksne. Kontakt oss

Se film - hvordan vi har det i klubben vår!

Aktiviteter

26.06.2019
Sommer- / NM trening

06:00 - 20:00

Sandgotna - AdO

04.07.2019
NM langbane 2019 - heatpåmelding

07:00 - 20:00

Drammensbadet

04.07.2019
Reise og opphold til NM langbane 2019 - del 2

14:00 - 20:00

Drammensbadet

02.08.2019
Treningsleir for A- og B-gruppene del 2

06:00 - 22:00

Calella, Spania

09.08.2019
Oppstartsleir 2019

16:00 - 22:00

Strandebarm

Kalender

Juni
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930