Styret

Styreleder: Ivan Renè Skorjanc tlf 90884973 Styreleder@vestkantsvommerne.no
Nestleder: Geir Næss tlf 97462148 geir.naess@combitel.no 
Styremedlemmer: Gidske Andersen tif 93016755 gidskeb@bkkfiber.no
  Jan Fredrik Getz tlf 98857400 jan.fredrik.getz@gmail.com 
  Rolf-Inge Nymark tlf 90994162 rnymark@gmail.com 
  Johannes Solsvik tlf 95022162 johannes.solsvik@me.com
  Tomas Plassen tlf 92067297  tp@heldaleiendom.no
   Ørjan Bekken tlf 92427881 Oebekken@hotmail.com
Vara styremedlem: Linda Moen Olsen tlf 92636052 Linda.Olsen@hfk.no

 Mer informasjon om styrearbeid

OPPSLAGSTAVLEN

Visste du at i Klubbhåndboken finner du veien til all vår informasjon? Som f.eks. informasjon om klubbklær og avtalen med G-sport.

Dugnadskalender

Vi har kurs for barn, ungdom og voksne. Kontakt oss

Se film - hvordan vi har det i klubben vår!

Aktiviteter

26.06.2019
Sommer- / NM trening

06:00 - 20:00

Sandgotna - AdO

04.07.2019
NM langbane 2019 - heatpåmelding

07:00 - 20:00

Drammensbadet

04.07.2019
Reise og opphold til NM langbane 2019 - del 2

14:00 - 20:00

Drammensbadet

02.08.2019
Treningsleir for A- og B-gruppene del 2

06:00 - 22:00

Calella, Spania

09.08.2019
Oppstartsleir 2019

16:00 - 22:00

Strandebarm

Kalender

Juni
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930