Styret

Styreleder: Ivan Renè Skorjanc tlf 90884973 Styreleder@vestkantsvommerne.no
Nestleder: Geir Næss tlf 97462148 geir.naess@combitel.no 
 Styremedlemmer: Gidske Andersen tif 93016755 gidskeb@bkkfiber.no
  Jan Fredrik Getz tlf 98857400 jan.fredrik.getz@gmail.com 
  Rolf-Inge Nymark tlf 90994162 rnymark@gmail.com 
  Johannes Solsvik tlf 95022162 johannes.solsvik@me.com
  Tomas Plassen tlf 92067297  tp@heldaleiendom.no
       
Vara styremedlem: Linda Moen Olsen tlf 92636052 Linda.Olsen@hfk.no

 Mer informasjon om styrearbeid

OPPSLAGSTAVLEN

Visste du at i Klubbhåndboken finner du veien til all vår informasjon? Som f.eks. informasjon om klubbklær og avtalen med G-sport.

Dugnadskalender

Vi har kurs for barn, ungdom og voksne. Kontakt oss

Se film - hvordan vi har det i klubben vår!

Aktiviteter

17.02.2019
LÅMØ kvalik

09:30 - 16:00

Slåtthaughallen

22.02.2019
Treningsleir - vinter 2019

18:00 - 23:55

Ågotnes

08.03.2019
Masters NM 2019

12:00 - 20:00

AdO Bergen

15.03.2019
LÅMØ vest 2019

13:30 - 18:00

Karmøy

23.03.2019
Yngeltreff

15:00 - 19:00

Ågotnes

05.04.2019
Bergen Swim Festival 2019

09:00 - 19:00

AdO Bergen

12.04.2019
Swim Open Stockholm 2019

08:00 - 19:00

Eriksdalsbadet, Stockholm

18.04.2019
Trening i påskeferie 2019

07:00 - 20:00

Askøyhallen

25.04.2019
Park Vendia 2019 - reise og opphold

13:30 - 20:00

Hjørring / Danmark

26.04.2019
Fredagsmedley 2

18:00 - 20:30

Askøyhallen

02.08.2019
Treningsleir for A- og B-gruppene

00:00 - 22:00

Calella, Spania

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123